XXI wiek jest czasem blogowania a także blogosfery. Każdego dnia zakłada się paręnaście blogów, z jakich każdy ma szanse na sukces medialny. Wyróżnić możemy paręnaście typów blogów w sieci. Do najpopularniejszych zaliczyć można blogi modowe, turystyczno-podróżnicze oraz lifestyle’owe.

Jako, że na pewno nie każdy z czytelników jest tak obeznany jeśli rozchodzi się o blogosferę – poniżej malutka charakterystyka typów blogowych

1. blog lifestyle’owy – treści takiego bloga zawierają wszystko, tzw. mydło i powidło, znaleźć można tu zarówno opisy kosmetyczne jak i opisy wycieczek zagranicznych bądź testowania nowych produktów spożywczych.

2.blog modowy – tu cała tematyka jest już odrobinę ograniczona, zobaczyć tu można przede wszystkim modowe stylizacje oraz modne dodatki zarówno z sieciówek jak również z domów mody

3. blogi podróżnicze oraz turystyczne – od pewnego czasu dodają bardzo podobne treści ,które dotyczą zazwyczaj podróży krajowych oraz dodatkowo zagranicznych i niezbędnego wyposażenia każdego turysty.

Ten ostatni blog przeżywa w chwili obecnej swój renesans – powiązane jest to z coraz większymi horyzontami podróżniczymi Mieszkańców polski. Morał z tego jest taki, iż jeżeli chcielibyśmy zacząć prowadzić swojego bloga to najlepszą inwestycją jest blog podróżniczy.

Zobacz: https://drahimtravel.pl/

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *